top of page
pozadí.jpg

Kroky do Kokošky

Přidejte se

Pokud vás Kokoška zaujala, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na tel. 777 601 297, nebo prostřednictvím níže umístěného formuláře. Domluvíme se na osobním setkání s vámi a vaším dítětem. Rádi vás Kokoškou provedeme, představíme podrobnosti a zodpovíme všechny vaše dotazy. 

V současné době probíhá zápis dětí do skupiny 6. - 7. ročníku od září 2023

V roce 2022/2023 činí školné 110 000,- Kč/10 měsíců.  Školné zahrnuje náklady na základní pomůcky a učebnice. Poplatek za družinu je 500,- Kč/měsíc. Výdaje na exkurze a stravování (65,- Kč/oběd včetně polévky) hradí rodiče zvlášť.

Ve školním roce 2023/2024 nemůžeme z kapacitních důvodů přijímat nové žáky do 1. třídy. Můžete nás kontaktovat pro zájem o první ročník 2024/2025.

Kroky k přijetí do Kokošky

Dětí vzdělávané v Kokošce jsou zapsány v rejstříkové škole v režimu individuálního vzdělávání (IV). IV povoluje ředitel kmenové školy na základě splnění a doložení zákonných podmínek:

  1. vyjádření z pedagogicko psychologické poradny

  2. odůvodněná žádost o povolení individuálního vzdělávání

  3. kopie dokladu o dosaženém vzdělání garanta vzdělávání (maturitní vysvědčení nebo VŠ diplom)

Kmenovou základní školu si rodiče mohou vybrat sami podle vlastního uvážení. Většina našich dětí je zapsána v Základní škole Nadějkov nebo Základní škole Těptín, se kterými Kokoška úzce spolupracuje. 

Spolupráce spočívá zejména v portfoliovém přezkoušení. 

 

Napište nám

Děkujeme za odeslání

bottom of page