top of page

Jsou tu prázdniny!

V pondělí a úterý jsme se vždy ráno sešli celá Koko v kobercovce. Čekaly nás totiž učící dílničky, které si mohli dobrovolníci připravit.  Sloni si pro nás připravili společně hru z první pomoci. Strašidelně namaskovali zranění. S Veru jsme mohli tancovat, se Stell animovat, s Laurou počítat hady, s terkou vyrábět deskové hry, s Markem se učit o mapách.

V pondělí jsme si pak ještě stihli shrnout školu v přírodě a do kroniky nakreslit obrázky. V úterý nám Eve připravila dílničku linorytu, to nás moc bavilo. Venku jsme si také zahráli s Hugem fotbal.

Ve středu nás čekal úžasný výlet na rafty. Byla to velká výzva. Horko, Berounka, co skoro netekla, silný protivítr, který nás poháněl zpět. Ale my jsme se nevzdali a dopluli do cíle. A ještě jsme stihli sbírat mušličky a koupat se. A někteří jsme se opravdu snažili pádlovat, až nás ruce bolely, a někteří jsme se celou cestu krmili. Moc děkujeme rodičům, kteří jeli s námi!

Ve čtvrtek nás čekal další náročný úkol, a to uklidit si ve třídě. Mytí lavic a židlí nás opravdu baví.

Pak už jsme si přečetli poslední příběh s Pepou a kuličkou Hadu o plánech na prázdniny, a o našich plánech jsme si také povídali.

V pátek jsme se sešli celá Koko i s naší krabicí přání. Přečetli jsme si naše přání, která jsme si přáli začátkem školního roku a řekli si, jestli se nám splnila. A pak už jsme si napsali, co bychom chtěli zažít o prázdninách.

Teď už nás čekalo jen vysvědčení a HURÁ na PRÁZDNINY!!15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak jsme se ještě naposledy učili

V pondělí jsme si po společném kruhu popovídali nad domácími úkoly a v pátek jsme se pak s našimi posledními úkoly předprázdninově rozloučili. Četli jsme letáčky o našich ztracených zvířátkách, hledat

Comentários


bottom of page