top of page

Jak to bylo u pětošestky před podzimním volnem

Aktualizováno: 11. 11. 2022

24.-25.10.2022

V pondělí jsme vyrazili do divadla na představení fyzika a tanec. Jela tam celá Kokoška hned ráno jsme vyrazili na tramvaj, dále jsme pokračovali autobusem. Dorazili jsme do divadla, odložili jsme si věci a šli jsme po neonových šipkách až k místu, kde jsme si sedli. Představení začalo. V celém představení byly svítící efekty, různé zvuky, tanec a akrobacie. Tanečníci nám chtěli tancem přiblížit fyziku. Na konec jsme napodobovali tanečníky a tancovali na pódiu. Po představení jsme se vrátili do Kokošky na oběd.


V úterý jsme měli matematiku a řešili rovnice pomocí vah. Na AJ jsme hráli hru o zvířatech a jejich vlastnostech. Na všech třech hodinách společnosti jsme popisovali jeden den v minulosti. Každý si vybral nějakou dobu a měl popsat jak by v ní strávil den. Krištof nás také zkoušel ze sluneční soustavy. Byl to krátký týden. Další tři dny byly prázdniny.
12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak jsme se ještě naposledy učili

V pondělí jsme si po společném kruhu popovídali nad domácími úkoly a v pátek jsme se pak s našimi posledními úkoly předprázdninově rozloučili. Četli jsme letáčky o našich ztracených zvířátkách, hledat

Comments


bottom of page