top of page

Jak jsme se loučili

Od prvňáčků

Tak jsme se dočkali prázdnin! Poslední týden školy jsme si moc užili!

V pondělí a ve čtvrtek nás čekaly učící a vyráběcí dílničky, které si připravil ten, kdo chtěl. Vždy jsme si nejprve sepsali všechny nabízené činnosti i s počty dětí, které se mohly zúčastnit. A pak už jsme se zapisovali do dílniček na tři termíny.


Mohli jsme si vyrobit zvířátka, třeba želvičky nebo medúzy i mini ptačí budky z PET lahví, korků a obalů na vajíčka, nebo nakreslit pexeso, učit se kreslit roztahovací obrázky či vytvářet origami. Mohli jsme hledat kešky v okolí školy, učit se taneční sestavu, vyrábět náramky z gumiček či korálků, hádat hádanky, vytvářet animace nebo hrát divadlo. Bylo to super!


V úterý jsme si užili poslední hodinu angličtiny s Magdou a uklidili jsme si boxíky a skříňky a třídu.

Ve středu jsme se celá Kokoška vypravili do Stromovky, kde jsme ve skupinkách plnili spoustu úkolů. Třeba jsme měli zjistit, jména psů, které potkáme, přeplout na voru jezírko, postavit skřítkům domeček, zvednout jednoho člena skupinky nad hlavu, seřadit 20 kamínků od nejmenšího po největší, napsat naše jména z přírodnin nebo vytvořit z přírodnin znak Kokošky a spousty dalších úkolů.


A v pátek? To už nás čekalo vysvědčení! Nejprve jsme si ale povídali o tom, co jsme všechno za ten rok zažili, co jsme se naučili, a aby se nám lépe vzpomínalo, tak jsme si u toho prohlíželi kroniku. Venku jsme si po ovocné svačině při společném kruhu přečetli přání, co bychom chtěli zažít v Kokošce, z naší krabice, která jsme si tam schovali na začátku roku, a hned jsme si tam schovali naše napsaná přání na prázdniny. A pak už jsme se jen loučili s těmi, kteří už do Kokošky příští rok chodit nebudou, a také všichni spolu.

Krásné prázdniny nám všem a v září na shledanou!!!

34 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page