top of page

Jak jsme připravovali program o lidském těle pro naše mladší spolužáky - 5.-6. třída

Pondělí: V pondělí jsme měli ranní kruh, na kterém jsme si povídali o víkendu. Potom na češtině nám Agnes dala strašně dlouhý pracovní list, ale naštěstí to nebylo tak hrozný, protože jsme mohli pracovat ve dvojicích.


Úterý: Na matice jsme si jenom vyplňovali pracovní sešit. Na angličtině nám Magda dala balónky. Potom jsme se rozdělili do tří skupin. Balónky jsme nafoukli a psali na ně anglická slovesa. Nakonec jich každá skupina měla celkem dost. Při OSV nám Krištof povídal různě o volbách, válkách a minulosti.


Středa: Na středu jsme měli připravený projekt o lidském těle pro mladší. Všechno jsme to připravili a nachystali, ale nikomu se to moc nelíbilo.


Čtvrtek: Ve čtvrtek ráno probíhalo druhé kolo voleb prezidenta Kokošky. Do druhého kola postoupila Terka a El. Nakonec Vyhrála El o čtyři hlasy.


Pátek: V pátek nám Agnes vrátila naše pracovní listy na slovesa. S Magdou na angličtině jsme zjistili, že se jeden balónek propíchnul. Pak jsme se ostatních navzájem ptali na různé otázky.37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak jsme se ještě naposledy učili

V pondělí jsme si po společném kruhu popovídali nad domácími úkoly a v pátek jsme se pak s našimi posledními úkoly předprázdninově rozloučili. Četli jsme letáčky o našich ztracených zvířátkách, hledat

Comments


bottom of page