top of page

Jak jsme připravovali program o lidském těle pro naše mladší spolužáky - 5.-6. třída

Pondělí: V pondělí jsme měli ranní kruh, na kterém jsme si povídali o víkendu. Potom na češtině nám Agnes dala strašně dlouhý pracovní list, ale naštěstí to nebylo tak hrozný, protože jsme mohli pracovat ve dvojicích.


Úterý: Na matice jsme si jenom vyplňovali pracovní sešit. Na angličtině nám Magda dala balónky. Potom jsme se rozdělili do tří skupin. Balónky jsme nafoukli a psali na ně anglická slovesa. Nakonec jich každá skupina měla celkem dost. Při OSV nám Krištof povídal různě o volbách, válkách a minulosti.


Středa: Na středu jsme měli připravený projekt o lidském těle pro mladší. Všechno jsme to připravili a nachystali, ale nikomu se to moc nelíbilo.


Čtvrtek: Ve čtvrtek ráno probíhalo druhé kolo voleb prezidenta Kokošky. Do druhého kola postoupila Terka a El. Nakonec Vyhrála El o čtyři hlasy.


Pátek: V pátek nám Agnes vrátila naše pracovní listy na slovesa. S Magdou na angličtině jsme zjistili, že se jeden balónek propíchnul. Pak jsme se ostatních navzájem ptali na různé otázky.37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page